• Telefon: 509 666 371
  • E-mail: kontakt@taxonline24.pl
  • DORADZTWO PODATKOWE

    DORADZTWO PODATKOWE

    Zobacz i skorzystaj z naszej oferty doradztwa podatkowego.
    Postaw na wygodę i bezpieczeństwo.

DORADZTWO PODATKOWE

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy podatkowego.

Doradca podatkowy pomoże odnaleźć się w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych. Po 1989 roku, na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej. W konsekwencji oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi za to odpowiedzialność.Z doradcą podatkowym znajdziecie Państwo swoje miejsce na rynku zjednoczonej Europy. Przystąpienie Polski do UE spowodowało rewolucję w systemie prawnym naszego kraju, ukazując jednocześnie pewne możliwości, o których porozmawiać można z doradcą podatkowym.

Doradca podatkowy to gwarancja bezpiecznego rozwoju Państwa firmy. Współpraca z doradcą podatkowym zapewni bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy. W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi element przewagi konkurencyjnej.

Doradca podatkowy podpisuje się i podaje swój numer wpisu na listę doradców na deklaracjach i zeznaniach podatkowych, przez 5 lat przechowuje kopie sporządzonych przez siebie dokumentów, a w razie błędu ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za wyrządzoną szkodę.

CENNIK ORAZ ZAKRES USŁUG

Doradztwo podatkowe.

OFEROWANE USŁUGI

od 25

wypełnianie deklaracji, rozliczeń podatkowych

DORADZTWO W ZAKRESIE PRAWA PODATKOWEGO (PORADA)

150 zł

TWORZENIE WNIOSKÓW O INTERPRETACJĘ INDYWIDUALNĄ

150 zł

ZAKŁADANIE SPÓŁEK PRAWA HANDLOWEGO

300 zł

TWORZENIE ZAKŁADOWEGO PLANU KONT I POLITYKI RACHUNKOWOŚCI

od 500 zł

WYPEŁNIANIE DEKLARACJI, ROZLICZEŃ PODATKOWYCH

od 25 zł

TAXONLINE24.PL
TAXONLINE24.PL

TAXONLINE24.PL bierze udział w akcji wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych - START BIZNES.


Zawsze marzyłeś o otwarciu własnej działalności, ale cała kwestia finansowa jest dla Ciebie wielką zagadką?


Dzięki akcji prowadzonej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych pod nazwą START BIZNES, możesz uzyskać pomoc naszego doradcy podatkowego. Każdemu przedsiębiorcy rozpoczynającemu działalność gospodarczą, który przystąpi do akcji START BIZNES przysługuje jedna, gratisowa porada podatkowa.Nie zwlekaj! Zapoznaj się z regulaminem akcji i wybierz najlepszego doradcę podatkowego TAXONLINE24.PL.PIERWSZA PORADA PODATKOWA GRATIS!